Bosch GST 18V-125 S Wyrzynarka brushless barrel grip
Brushless
18.0 V
Professional 18V
Wyrzynarka Bosch Professional z systemu 18V w wersji barrel grip z bezszczotkowym silnikiem, częstotliwością suwów 500-3500 spm i skokiem 26 mm. Cięcie w drewnie do 125 mm, w aluminium do 20 mm i w stali do 10 mm, regulacja podrzutu 4-stopniowa oraz cięcie pod kątem ±45°. Konstrukcja barrel grip ułatwia precyzyjne prowadzenie jedną ręką.
Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Bosch Professional |
| Model | GST 18V-125 S |
| Kategoria | Wyrzynarki |
| Napięcie | 18.0 V |
| Prędkość obrotowa (max) | 3500 RPM |
| Głębokość cięcia | 125 mm |
| Waga (bez akumulatora) | 1.90 kg |
| Silnik bezszczotkowy | Tak |
| Rok premiery | 2021 |
Podobne produkty
Ostatnia aktualizacja: 22.05.2026