Bosch GDS 18V-1050 H Klucz udarowy 3/4" BiTurbo
Brushless
18.0 V
Professional 18V
Klucz udarowy Bosch Professional z systemu 18V w technologii BiTurbo Brushless. Maksymalny moment dokręcania 1050 Nm i zrywający 1700 Nm, częstotliwość udaru 0-2600 udarów/min. Uchwyt kwadratowy 3/4" z bolcem zabezpieczającym, trzy tryby pracy (350/750/1050 Nm) z elektroniczną kontrolą. Długość 221 mm i waga 2,9 kg.
Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Bosch Professional |
| Model | GDS 18V-1050 H |
| Kategoria | Klucze udarowe |
| Napięcie | 18.0 V |
| Moment obrotowy | 1050.0 Nm |
| Udarowość | 2600 bpm |
| Waga (bez akumulatora) | 2.90 kg |
| Silnik bezszczotkowy | Tak |
| Rok premiery | 2021 |
Unikalne metryki ER7
~1,5
PLN/Nm
Orientacyjna cena za newtonometr — im niższy, tym lepsza wartość
2,8
g/Nm
Waga na newtonometr — im niższy, tym lżejsze i mocniejsze
Podobne produkty
Milwaukee
BL
Milwaukee M18 ONEFHIWF34 Klucz udarowy 3/4" FUEL ONE-KEY
1627
Nm
18
V
3.5
kg
ok. 1400–1750 zł
Ostatnia aktualizacja: 22.05.2026