Makita DTW1004 Klucz udarowy 1/2" brushless 18V LXT
Brushless
18.0 V
LXT
Klucz udarowy Makita z systemu LXT 18V z bezszczotkowym silnikiem i uchwytem kwadratowym 1/2" z bolcem zabezpieczającym pin-detent. Maksymalny moment dokręcania 1050 Nm i zrywający 1300 Nm, trzy stopnie pracy (900/1000/2000 obr./min oraz 1800/2000/2400 udarów/min). Ochrona XPT przed pyłem i wilgocią, podwójne LED.
Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Makita |
| Model | DTW1004 |
| Kategoria | Klucze udarowe |
| Napięcie | 18.0 V |
| Moment obrotowy | 1050.0 Nm |
| Prędkość obrotowa (max) | 2000 RPM |
| Udarowość | 2400 bpm |
| Waga (bez akumulatora) | 2.70 kg |
| Silnik bezszczotkowy | Tak |
| Rok premiery | 2024 |
Unikalne metryki ER7
~1,3
PLN/Nm
Orientacyjna cena za newtonometr — im niższy, tym lepsza wartość
2,6
g/Nm
Waga na newtonometr — im niższy, tym lżejsze i mocniejsze
Podobne produkty
Milwaukee
BL
Milwaukee M18 ONEFHIWF34 Klucz udarowy 3/4" FUEL ONE-KEY
1627
Nm
18
V
3.5
kg
ok. 1400–1750 zł
Ostatnia aktualizacja: 22.05.2026