Makita DGA517 Szlifierka kątowa 125mm 18V LXT brushless
Brushless
18.0 V
LXT
Szlifierka kątowa Makita z systemu LXT 18V z bezszczotkowym silnikiem i regulacją prędkości 3000-8500 obr./min. Tarcza 125 mm na mocowaniu M14 Toolless Lock Nut (beznarzędziowa wymiana, system inny niż X-Lock). Włącznik typu paddle, hamulec elektroniczny, ochrona XPT oraz funkcje ADT (Active Torque Drive) i AFT (Active Feedback Sensing).
Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Makita |
| Model | DGA517 |
| Kategoria | Szlifierki kątowe |
| Napięcie | 18.0 V |
| Prędkość obrotowa (max) | 8500 RPM |
| Tarcza | 125 mm |
| Waga (bez akumulatora) | 2.40 kg |
| Silnik bezszczotkowy | Tak |
| Rok premiery | 2022 |
Podobne produkty
Ostatnia aktualizacja: 22.05.2026