HiKOKI WH18DBDL2 Wkrętarka udarowa 18V
Brushless
18.0 V
18V
Wkretarka udarowa z momentem 207 Nm i bezszczotkowym silnikiem. Uchwyt hex 1/4".
Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | HiKOKI |
| Model | WH18DBDL2 |
| Kategoria | Wkrętarki udarowe |
| Napięcie | 18.0 V |
| Moment obrotowy | 207.0 Nm |
| Prędkość obrotowa (max) | 2900 RPM |
| Udarowość | 4000 bpm |
| Waga (bez akumulatora) | 0.90 kg |
| Silnik bezszczotkowy | Tak |
| Rok premiery | 2018 |
Unikalne metryki ER7
~3,4
PLN/Nm
Orientacyjna cena za newtonometr — im niższy, tym lepsza wartość
4,3
g/Nm
Waga na newtonometr — im niższy, tym lżejsze i mocniejsze
Podobne produkty
Milwaukee
BL
Milwaukee M18 FQID SURGE Zakretarka udarowa hydrauliczna
50
Nm
18
V
1.05
kg
ok. 650–850 zł
Bosch Professional
BL
Bosch GDR 18V-200 Wkrętarka udarowa Professional
200
Nm
18
V
1.1
kg
ok. 650–850 zł
Ostatnia aktualizacja: 20.02.2026