HiKOKI WH18DA Wkrętarka udarowa kompaktowa 18V
18.0 V
18V
Kompaktowa wkrętarka udarowa HiKOKI z systemu 18V z momentem 140 Nm, prędkością 0-2900 obr./min i częstotliwością 4000 udarów/min. Uchwyt 1/4" hex z szybkozłączem, silnik szczotkowy. Waga 1,28 kg z akumulatorem 2 Ah i długość 150 mm pozwalają na pracę w ciasnych przestrzeniach przy montażu mebli i wykończeniówce.
Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | HiKOKI |
| Model | WH18DA |
| Kategoria | Wkrętarki udarowe |
| Napięcie | 18.0 V |
| Moment obrotowy | 140.0 Nm |
| Prędkość obrotowa (max) | 2700 RPM |
| Udarowość | 3600 bpm |
| Waga (bez akumulatora) | 1.28 kg |
| Silnik bezszczotkowy | Nie |
| Rok premiery | 2023 |
Unikalne metryki ER7
~4,0
PLN/Nm
Orientacyjna cena za newtonometr — im niższy, tym lepsza wartość
9,1
g/Nm
Waga na newtonometr — im niższy, tym lżejsze i mocniejsze
Podobne produkty
Ostatnia aktualizacja: 22.05.2026