Bosch GBH 18V-22 Młotowiertarka SDS-Plus brushless kompaktowa
Brushless
18.0 V
Professional 18V
Kompaktowa młotowiertarka Bosch Professional z systemu 18V z uchwytem SDS-Plus i bezszczotkowym silnikiem. Energia udaru 1,9 J (EPTA) i wiercenie do 22 mm w betonie, prędkość 0-1050 obr./min i 0-4675 udarów/min. KickBack Control wykrywa zablokowanie wiertła, a Vibration Control redukuje drgania przenoszone na rękę.
Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Bosch Professional |
| Model | GBH 18V-22 |
| Kategoria | Młotowiertarki |
| Napięcie | 18.0 V |
| Prędkość obrotowa (max) | 1050 RPM |
| Udarowość | 4675 bpm |
| Uchwyt wiertarski | 22.0 mm |
| Waga (bez akumulatora) | 2.30 kg |
| Silnik bezszczotkowy | Tak |
| Rok premiery | 2023 |
Podobne produkty
Ostatnia aktualizacja: 22.05.2026